Bursa Lastik Tamiri

Bursa Lastik Tamiri, Son Teknoloji ile Donatılmış Lastik Yol Yardım Aracımız ile 7/24 Yerinde Lastik Değişimi

Son teknoloji ekipman ile donatılmış lastik yol yardım aracı ve nöbetçi lastik tamiri ekipmanları ile hızlı, kaliteli ve güleryüzlü hizmetten ödün vermeyen Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak kamyon, otobüs, iş makinaları, çekici ve otomobilleriniz için 7/24 lastik yol yardım hizmeti vermektedir. 20 yıllık tecrübemizle Bursa ve çevresinde öncü olmaktan dolayı mutluyuz.

Tam donanımlı yol yardım aracımız ve 30 yıllık birikime sahip profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle iş makinası, kamyon, tır, otobüs, traktör ve tüm binek araçlarınızın lastik tamiri ve değişim işlemlerini ayağınıza kadar gelip itina ile yapmaktayız.

Bursa’da lastiğiniz patladığında, lastik değişim veya tamir ihtiyacınız olduğunda, gece veya gündüz saatlerinde 05358165902 No’lu hattımız üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Bursa’da gece açık lastikçi ihtiyacınız olduğunda bizi arayıp konumunuzu bildirin veya whatsapp üzerinden konum bildirimi gönderin, uzman ve deneyimli ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz yere kadar gelip tamir işlemini gerçekleştirsin.

Bursa Lastik Tamiri 7/24 Hizmet Bölgelerimiz: Bursa ve tüm merkez ilçeleri, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Mudanya, Gürsu, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir, Gemlik, Keles, Yunuseli, Acemler, Bursa İstanbul Yolu, Bursa Ankara Yolu, Bursa İzmir Yolu, Acemler, Beşevler, Beşyol, Özlüce, Görükle, Hürriyet, Ortabağlar, Uludağ Dağ Yolu

Bursa’da gecenin bir yarısı lastiğiniz patladıysa ve yolunuza devam edemiyorsanız, Bursa Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri 7/24 Yol Yardım Servisi olarak imdadınıza koşuyoruz. Bursa’da en yakın lastikçiniz hizmetinizde! Uzman ve deneyimli lastik yol yardım ekibimiz ile yolunuza güvenle devam edebilirsiniz. Yerinde lastik tamiri ve değişim işlemlerinde Yeşil Timsah Oto Lastik Tamiri firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now Button